Fraud Blocker

Evlilik ve Çift Danışmanlığı

Evlilik; çekiciliğin coşkusuyla başlayıp, kendiliğinizin sert gerginliğinden geçerek, çeşitli yollardan giden ruhsal ve duygusal bir yolculuktur. Bu yolculuk hayat boyu sürecek içten ve keyifli bir beraberliğin oluşturulmasıyla zirveye ulaşır. Buna bağlı olarak evlilikte başarı ve mutluluk, bu yolculuğa katılıp katılmamamıza bağlı olmaksızın, sizin mükemmel eşi seçme yeteneğinize değil, kendinize ait gizli kalmış yanlara ilişkin bilgileri elde etme arzunuza dayanmaktadır.

Bu yüzdendir ki evliliğinizde ya da çift ilişkinizde yaşadığınız problemlerin, boşanma ya da ayrılmanın tek alternatifi olarak, bu yolculuğa kendinizi kapatıp çeşitli başa çıkma becerilerine (alkol almak, çalışmak, yemek yemeye kendini vermek, romantik fantaziler kurmak, tv izlemek vb. gibi) kendinizi adamak ya da olumsuz duygularla kendinizi doldurup umudunuzu yitirmek olmamalıdır.

Hizmetler

Online Randevu Talebi

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak online bir randevu talebi oluşturabilirsiniz. En kısa sürede uzmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?

İletişim Bilgileri

Klinik Psikolog Beril P. CEYLAN'dan randevu almak için iletişime geçiniz.

Aile Danışmanlığı, Bireysel Sorunlar, Cinsel Sorunlar, Evlilik Sorunları, Boşanma Danışmanlığı ile ilgili destek talepleriniz için arayınız.