Fraud Blocker

Aile Danışmanlığı

Toplumun en küçük yapı taşı olarak bilinen ailenin bazen temelleri sarsılabilir.  Bu gerek çocuklarla ilgili olsun gerekse karı koca arasında olsun, sorunlar için gerekli müdahaleler getirilmezse daha da işin içinden çıkılamayabilir. Hatta bazen aile büyükleri de işin içine girince daha da kontrol edilemez duruma gelir.

Aile içindeki sorunlar listesinde genel olarak ; çocukların büyütülmesi ve disiplinle ilgili anlaşmazlıklar, anne veya babanın yoğunluğu, eşlerin birbirine vakit ayırmaması, evdeki sorumlulukların dengesizliği, rollerin değişmesi, çocukların okul sorunları, eşler arasındaki iletişim sorunları, aile büyükleri ile olan ilişkilerdeki dengesizliklerin eve yansıması, aile içi iletişim sorunları, aile içi maddi sorunlar, ailecek vakit geçirememe gibi birçok neden sıralanabilir..

Tüm bu gibi nedenler ailenin birlik beraberliğini tehdit etmeye başlar ve sorunlar gittikçe büyümeye ve yer değiştirmeye başlayabilir. Bu gibi durumlarda dışarıdan bir gözün, profesyonel bir elin değmesi ile olan sağlıklı müdahaleler bu dağınıklığı ve istenmeyen durumu daha hızlı bir şekilde düzeltebilir.

Hizmetler

Online Randevu Talebi

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak online bir randevu talebi oluşturabilirsiniz. En kısa sürede uzmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?

İletişim Bilgileri

Klinik Psikolog Beril P. CEYLAN'dan randevu almak için iletişime geçiniz.

Aile Danışmanlığı, Bireysel Sorunlar, Cinsel Sorunlar, Evlilik Sorunları, Boşanma Danışmanlığı ile ilgili destek talepleriniz için arayınız.